Jak Bitcoin pozwala Cloudbetowi oferować najsprawiedliwsze kursy w piłce nożnej

Jeden z kryptograficznych albumów sportowych wykorzystuje powrót Angielskiej Premier League, aby zademonstrować, w jaki sposób technologia łańcucha blokowego pomaga w zaoferowaniu klientom sprawiedliwszych cen w celu zmaksymalizowania ich wygranych.

Cloudbet, pionierski operator Bitcoinów, ogłosił niedawno, że za każdy pozostały mecz w sezonie EPL nie będzie pobierał prowizji od zakładów przedmeczowych dla 1000 graczy, co pozwoli im uzyskać najlepsze kursy – a tym samym najwyższe zyski – na rynku.

Kampania “zero marży” przyciągnęła uwagę niektórych doświadczonych obserwatorów z branży, którzy kwestionowali zasadność rezygnacji z zysków przedmeczowych w przypadku 92 pozostałych meczów w sezonie. Zwraca ona również uwagę na to, jak Cloudbet wykorzystał swoje kryptońskie tło, aby zaoferować graczom najuczciwsze ceny na ulicy, kontrastując z nieprawdopodobnymi kursami i sztuczkami stosowanymi przez niektóre podmioty, które podważyły wiarygodność branży.

Odpowiedź dla Cloudbet leży w technologii łańcucha blokowego, która leży u podstaw jego działalności i pomogła mu wygenerować znaczne oszczędności dzięki uniknięciu kosztów ponoszonych przez operatorów fiatów. Cloudbet przekazuje te oszczędności graczom, wydając hojne bonusy lub, w przypadku EPL, usuwając marżę, którą pobiera na wydarzenia sportowe.

Prowadząc do starcia Arsenał-Manchester City 17 czerwca, Cloudbet miał kurs 8,77 na zwycięstwo Gunners i 1,39 na zwycięstwo City, w porównaniu ze średnią wynoszącą odpowiednio 8,36 i 1,36 z pięciu książek sportowych opracowanych przez Bitge.com. Cloudbet wycenił remis na 5,88 w porównaniu do średniej z pięciu książek, która wynosi 5,74.

Kampania EPL jest przedłużeniem wieloletnich kampanii operatora dotyczących “najlepszych kursów”, w których marże sięgają nawet 2% na sporty takie jak piłka nożna, koszykówka, futbol amerykański i mieszane sztuki walki.

“Ostatecznie dążymy do tego, aby sport był bardziej angażujący dla naszych zawodników, a co za tym idzie, aby zapewnić im lepsze wrażenia niż poprzez oferowanie najlepszych cen, które są matematycznie możliwe” – powiedział rzecznik Cloudbet. “Głównym powodem, dla którego możemy to zrobić, jest blokada.”

Zdolność do zapewnienia bardziej sprawiedliwych cen jest kolejnym wyrazem wzmacniania i demokratyzacji cech łańcucha blokowego dla przemysłu gier. Jest to kolejna wyraźna korzyść, jaką technologia ta oferuje graczom, oprócz szerzej omówionych szybszych czasów transakcji, bezpiecznego przechowywania funduszy i ochrony prywatności.

Założona w 2013 r. firma Cloudbet od momentu jej ponownego uruchomienia pod koniec kwietnia robi postępy. Podczas gdy firma zbudowała spuściznę jako zaufany operator Bitcoin Billionaire, zrobiła odważny krok w kierunku uczynienia nowego Cloudbet.com bardziej dostępnym dla graczy głównego nurtu dzięki dodaniu zakładów USDT, wraz z łatwym zakupem monet za pomocą karty kredytowej. Cloudbet akceptuje również ethereum i bitcoin gotówkę.

Poza piłką nożną, nowy Cloudbet.com oferuje kursy na wielu rynkach sportowych i sportowych, podczas gdy kasyno Cloudbet ma setki automatów do gry i doświadczenie krupiera na żywo ze wszystkimi klasycznymi grami stołowymi.

The Cloudbet Story

Cloudbet to dumni pionierzy zakładów kryptograficznych. Urodzony w 2013 roku w duchu trailblazing, Cloudbet
zastosowano technologię łańcuchów blokowych, aby zapewnić graczom prywatność i wolność finansową jak nigdy dotąd. Od tego czasu przejęliśmy ponad 10 milionów zakładów, zyskując reputację najbardziej zaufanej i bezpiecznej nazwy w przestrzeni gier kryptograficznych.

Napisaliśmy własne zasady i odważnie stworzyliśmy branżę, w której jesteśmy bardzo szanowani. Ale to dopiero początek. Jak zawsze, to, co nadejdzie potem, naprawdę nas podnieca. Ciągle wprowadzamy innowacje, dostarczając światu pierwszy raz za każdym razem.

Możliwości są nieograniczone, a z tą samą pasją i ambicją, która zaprowadziła nas na szczyt, Cloudbet będzie stale ulepszał rozrywkę dla graczy na całym świecie. Jesteśmy tutaj, aby podnieść poziom gry.