Syn Johna Lennona mówi, że Bitcoin daje mu „rodzaj optymizmu”

W niedzielę (22 listopada) Sean Lennon, syn Johna Lennona i Yoko Ono, mówił o Bitcoinie podczas wywiadu z Maxem Keizerem i Stacy Herbert w podcastie „Orange Pill”.

45-letni brytyjsko-amerykański muzyk, autor tekstów i producent, który był członkiem kilku zespołów (w tym „Cibo Matto”, „The Ghost of a Sabre Tooth Tiger” i „The Claypool Lennon Delirium”) jego komentarze podczas odcinka OP15 podcastu Orange Pill, który ukazał się wczoraj:

„To bardzo interesujący czas i tak wiele rzeczy zostało wywróconych do góry nogami, a szczera rozmowa z wami o Bitcoin Millionaire jest jedną z niewielu rzeczy w tym roku, która dała mi więcej optymizmu i szczęścia z powodu mojej wiary w najbliższą przyszłość i tylko ludzkość w ogóle…

„Bitcoin to coś, co wzmacnia jednostki i ludzi w sposób, w jaki nigdy wcześniej nie byli uprawnieni, ponieważ, wiesz, nawet gdyby mieli złoto, musieliby to nosić w worku i ktoś mógłby je im po prostu ukraść, ale coś, co wykracza poza świat fizyczny, oznacza, że ​​masz całkowitą wolę działania, całkowitą niezależność od siebie i tak długo, jak pamiętasz swoje kluczowe zdanie, możesz iść…

„Uważam, że w oceanie sprawiedliwego zniszczenia, który był w tym roku, znajduję Bitcoin, który daje mi pewien optymizm…”

Jakiś inwestor Bitcoin zapłacił 47 000 $, aby wysłać 194 $ w BTC

  • -Anonimowy użytkownik bitcoin zapłacił 47 000 $, aby wysłać 194 $ w BTC.
  • -Użytkownik dołącza do rosnącej listy inwestorów kryptowalutowych, którzy popełnili kosztowne błędy transakcyjne.

Niefortunny inwestor bitcoin zapłacił 47 000 $ opłat transakcyjnych, aby wysłać tylko 194 $ BTC.

Zgodnie z aktualizacją przeprowadzoną przez bota Twittera, Bitcoin Block Bot, który skanuje łańcuch bloków bitcoin pod kątem anomalnych transakcji, anonimowy użytkownik zapłacił opłatę w wysokości 2,66 BTC (wartej wówczas 47 000 USD), aby wysłać nieco poniżej 200 USD.

Tweet wywołał falę komentarzy, a użytkownicy kryptowalut wyrażali frustrację z powodu obecnego, podatnego na błędy formatu wysyłania transakcji. Niektórzy użytkownicy skorzystali również z okazji, aby dać upust rosnącym opłatom transakcyjnym w sieci Bitcoin, które zbiegły się w czasie z wzrostem cen w listopadzie.

Auć. Opłaty za BTC są zbyt wysokie, ale nie TAK wysokie. Może to być przypadek ręcznego skonstruowania transakcji i popełnienia błędu. Opłaty za wysyłanie są wyjściami – wejściami, więc ktoś prawdopodobnie zapomniał wprowadzić zmianę wyjściową z powrotem do siebie

Transakcja miała miejsce w bloku 657,535 i była prawdopodobnie kolejnym przykładem błędnie wprowadzonej opłaty transakcyjnej. Dane z BitInfoCharts pokazują, że średnia opłata transakcyjna za bitcoin wynosi 0,00027 BTC (4,82 USD), w porównaniu ze względnym szczytem w październiku wynoszącym 13,15 USD, ale wciąż wyższą niż większość użytkowników wolałaby zapłacić.

Wcześniej w tym miesiącu podobnie niefortunny użytkownik ethereum zapłacił 9500 USD opłat transakcyjnych, aby przenieść 120 USD. Użytkownik twierdził, że zamienił dane wejściowe w polu „limit gazu” na „cenę gazu”, co spowodowało kosztowny błąd.